Upravit stránku

Vývoj a úpravy informačního systému na zakázku

Našim zákazníkům nabízíme dlouholeté zkušenosti v oblasti vývoje zakázkových řešení. Máme za sebou celou řadu zakázkových řešení v nejrůznějších oblastech:

  • Business Intelligence a Controlling
  • Plánování a řízení výroby v mnoha odvětvích
  • Logistika a skladové hospodářství
  • Stavebnictví
  • Integrace nejrůznějších systémů

a mnoho dalších…

​Nástroje pro rychlý a efektivní vývoj

Stejně jako ke každé práci, i k vývoji software jsou potřeba nástroje. Za více jak 20 let naší existence jsme vytvořili nástroje, které umožní při vývoji postupovat řádově rychleji, než bez použití těchto nástrojů, nebo jen za použití obecných programovacích nástrojů.

Kdy zvolit vývoj řešení na míru a jaké jsou výhody?

Důvod k vývoji zakázkového řešení nastává zejména v okamžiku, kdy na trhu není k dispozici žádné „standardní“ řešení, které by se dalo využít pro splnění definovaných potřeb, nebo cena přizpůsobení nějakého existujícího řešení je srovnatelná nebo převyšuje vývoj zakázkového řešení.

Nespornými výhodami zakázkově vyvíjeného softwaru je to, že se v každém ohledu do nejmenších detailů přizpůsobí požadavkům zákazníka, počínaje grafickým zpracováním a způsobem ovládání a konče funkcionalitou.

Kontaktujte nás, rádi Vám poskytneme bezplatnou konzultaci. Naši pracovníci Vám ochotně sdělí veškeré informace včetně odhadované ceny a doby realizace.