Upravit stránku

Rozšíření a přizpůsobení systému

Naprosté přizpůsobení se požadavkům zákazníka, ať už jsou jakékoliv, považujeme za naši povinnost. Tyto požadavky na informační systém se v průběhu času mohou měnit spolu s tím, jak se vyvíjejí jednotliví zákazníci co do velikosti a struktury, sortimentu zboží a výrobků, vnitřních procesů apod. Proto po celou dobu používání informačního systému našimi zákazníky přizpůsobujeme a rozšiřujeme informační systém tak, aby plně vyhovoval jejich potřebám a pokrýval 100% jejich procesy a činnosti.

Nutnou podmínkou pro realizaci těchto rozšíření a přizpůsobení je, aby byl informační systém dostatečně pružný a přizpůsobivý a umožnil požadované změny provést. A taková námi nabízená řešení jsou.

Jsme schopni nabídnout rozložení celkové ceny projektu do vyššího počtu splátek v delším časovém horizontu, ale také ve vazbě na naše partnery nabízíme komplexní finanční programy třetích stran, jako je IBM financing nebo SAP financing, které umožňují rozložit financování celého projektu až na dobu sedmi let.

Zajímají Vás další informace k tomuto tématu? Kontaktujte nás!