Upravit stránku

O firmě

Společnost ELEGIS vznikla v roce 2004 oddělením jedné z divizí společnosti HiPro, která působí na trhu informačních systémů od počátku devadesátých let. Za dobu svého působení na trhu IS se stala společnost ELEGIS specialistou v oblasti vývoje a nasazení podnikových informačních systémů. Naše služby a produkty využívají desítky spokojených zákazníků.

Velice významnou je pro nás úzká spolupráce s Masarykovou univerzitou, která nám umožňuje držet krok nejen v oblasti nejmodernějších technologií, ale i v oblasti přísunu kvalifikovaných odborníků.

Od počátku se specializujeme zejména na řešení v oblasti průmyslové a stavební výroby. V dalších letech jsme svou specializaci rozšířili na základě požadavků našich zákazníků o další oblasti. Především se jedná o manažerské řízení a controlling, obchod a služby.

Společně s našimi partnery poskytujeme komplexní a spolehlivé služby zejména v oblasti vývoje, dodávky a implementace IS včetně záručního a pozáručního servisu.

Pro všechny zmiňované oblasti nabízíme softwarová řešení. Naše řešení vždy odráží konkrétní individuální potřeby našich zákazníků a tím jsou všechna svým způsobem unikátní. Tak poskytujeme našim zákazníkům sofistikovaný nástroj, který jim úspěšně pomáhá v jejich konkurenčním boji a růstu.

Po celou dobu našeho působení na trhu je našim prvořadým cílem realizovat individuální požadavky zákazníka, být mu spolehlivým partnerem nejen v oblasti informačních technologií, ale poskytnout mu také profesionální poradenství v oblasti vlastních firemních procesů.

Jak to u nás chodí?

Mohlo by se zdát, že jsme "softwarovka" jako každá jiná, není tomu ale tak.

Rozhodli jsme se vybočit z řady a jít vlastní cestou a dělat naše programy netradičně a atraktivně, dělat je jednoduché a hlavě užitečné.

Tím nejcennějším jsou pro nás zákazníci na straně jedné a a naši lidi na straně druhé.

Jsme parta odborníků, která bere každou práci jako výzvu a jako možnost posunout se dále a předčit očekávání. Nechodíme do práce, abychom si "odkroutili šichtu" a šli domů. Chodíme do práce zdolat výzvy a překonat očekávání. Více jak 2/3 práce jsou opakované objednávky od našich spokojených zákazníků.