Upravit stránku

Rekapitulujeme vzájemnou spolupráci s našimi zákazníky

15.08.2017Elegis

S našimi zákazníky momentálně rekapitulujeme a hodnotíme vzájemnou spolupráci. Naším dlouhodobým cílem je, aby každý náš zákazník dostal vždy řešení, produkt či službu, která povede k jeho plné spokojenosti a prospěchu a každý zákazník byl vždy spokojeným zákazníkem. Proto se neustále snažíme zvyšovat úroveň řešení a služeb, které zákazníkům poskytujeme. Naši dlouhodobou spolupráci zhodnotil výkonný ředitel a jednatel společnosti GREEN PROJECT s.r.o. pan Lukáš Novotný.

„Společnost GREEN PROJECT je předním dodavatelem služeb v oblasti zahradní architektury, venkovní architektury a péče o zeleň. V oblasti zahradní architektury působíme od roku 2003. Od svého založení se naše firma stále rozrůstá a kontinuálně rozšiřuje rozsah poskytovaných služeb a využívané technologie.

Naší vizí do budoucna je pokračování v tomto rozvoji, sledování nejnovějších technologií a poznatků z oboru, zdokonalování poskytovaných služeb a rozšiřování počtu svých spokojených zákazníků.

V rámci rozvoje společnosti jsme v roce 2007 dospěli k potřebě pořízení a implementace informačního systému. Vybírali jsme z předních hráčů na tuzemském trhu s vizí rozšiřování firmy a variabilitou systému. Vybrali jsme řešení od firmy SAP verzi SAP Business One. Prošli jsme analýzou a implementací u dnes již neexistující firmy a po pár měsících zjistili že nejsme spokojeni. Následně jsme si našli firmu Elegis, která nám dokázala nabídnout a zajistit řešení přímo pro nás na míru se kterým jsme spokojeni. Elegis je pro nás kvalitním partnerem na kterého se dá spolehnout a dokáže vyřešit naše požadavky. Personál pracovníků je vstřícný a jejich schopnosti jsou na vysoké technické úrovni.

Informační systém nám dlouhodobě přináší zefektivnění našich procesů, rychlou dostupnost informací, přehled o nákladovosti zakázek a rychlou analýzu dat v dlouhodobém horizontu což je velkým přínosem.“