Upravit stránku

Ředitel společnosti ATC Styl s.r.o. hodnotí naši vzájemnou spolupráci

25.08.2017Elegis

I nadále pokračujeme v hodnocení spolupráce s našimi zákazníky. Níže zrekapituloval naši spolupráci ředitel společnosti ATC Styl s.r.o. pan Ing. Petr Hykš:

„Společnost ATC Styl s.r.o. se zabývá zakázkovou výrobou CNC kovoobráběním nerezových a uhlíkových ocelí, slitin hliníku, mědi a plastů.

Při mém nástupu do firmy na pozici ředitele bylo z mých prvních úkolů řešit komplexní informační systém pro správu zakázek a výroby. Společnost Elegis s.r.o. jsme zvolili na základě výběrového řízení, kdy jsme hodnotili schopnost potencionálních dodavatelů řešit úskalí našich potřeb a specifikace výroby.

Koncem roku 2014 proběhla vlastní implementace, hodně úsilí bylo věnováno napojení IS výroby Production One na ekonomický systém DUEL od Ježek Software. Během cca 6-ti měsíců jsme nastavili a odladili běh systému výroby, aby co nejvíce vyhovoval potřebám společnosti a to zejména:

- Propojení příjmu zakázek z DUEL do IS výroby

- Generování výrobních příkazů z technologie

- Terminály pro odvádění operací ve výrobě a odepisování hutního materiálu a polotovarů pro výrobu

- Propojení výroby a skladu výrobků při expedici a následné fakturaci výrobků

- Definice a nastavení pracovišť a jejich nákladů výroby

Jako největší přínosy od nasazení Production One mohu jmenovat především:

- Aktuální sklad tyčového materiálu a polotovarů k výrobě

- Přehled o zakázkách od zákazníků s termíny výroby

- Přehled o plnění výkonnosti pracovníků ve výrobě

- Velmi rychlé vyhodnocení zakázky z hlediska finančního (náklady) a časového (plánované časy výroby) za použitím pohledů do SQL databáze zpracovaných v MS Excel

- Rychlá expedice výroby

Oceňuji profesionální přístup zaměstnanců Elegis při zvládání návrhu řešení potřeb a problému, které se při implementaci vyskytly. IS výroby stále drobně uzpůsobujeme našim potřebám a těšíme se na nové dále vylepšené verze IS Production One do budoucna.