Upravit stránku

Filosofie společnosti

Filosofií společnosti ELEGIS s.r.o. je navázání úzké spolupráce se zákazníkem, která je založena na vzájemné důvěře, úctě a dlouhodobých přátelských vztazích, ale především na plném pochopení a vcítění se do problematiky a potřeb zákazníka, což nám umožňuje nabízet právě ta řešení, která zákazník očekává.

Každému našemu zákazníkovi věnujeme maximální pozornost a poskytujeme profesionální poradenství a služby, které se opírají o náš zkušený, stabilní a profesionální realizační tým,abychom tak mohli být našim zákazníkům oporou při řešení jejich požadavků.

Do naší filosofie také neodmyslitelně patří princip neustálého zlepšování. Proto velkou část prostředků investujeme dnes a denně do rozšiřování stávajících a vývoje nových a lepších řešení, ale také do zkvalitnění a posílení implementačního týmu, který je nedílnou součástí řešení.

Součástí naší filosofie je také princip spolupráce. V souladu s tímto principem se neomezujeme na spolupráci s jedním či dvěma systémy, ale naopak navazujeme spolupráci s dalšími partnery a otevíráme naše řešení pro spolupráci a komunikaci s mnoha dalšími informačními systémy a technologiemi.